Good Choice sportswear

Jakiś czas temu wpadłyśmy na pomysł zaprojektowania własnych koszulek z naszym ulubionym cytatem, który zawsze motywuje nas do działania! Długo szukałyśmy, aż wreszcie natrafiłyśmy na Good Choice sportswear. Zależało nam nie tylko na profesjonalnym wykonaniu nadruku, ale przede wszystkim na wysokiej jakości materiale, dzięki czemu koszulka rzeczywiście sprawdzi się podczas treningów czy joggingu.

„Good Choice sportswear powstał z pasji do sportu. Jesteśmy sklepem, który ma w ofercie wyselekcjonowane ubrania sportowe dla każdego i na każdą kieszeń.” - Taka wzmianka widnieje na fanpage’u sklepu,  my postanowiłyśmy sprawdzić czy rzeczywiście warto skorzystać z ich usług :)

Good Choice jest sklepem internetowym prowadzonym przez miłośników sportu, którzy naprawdę znają się na rzeczy ;) Nie musisz się bać, że nadruk z koszulki zniknie wraz z pierwszym praniem – nie ma takiej opcji. Do tego bardzo dobra jakość materiału, szeroka oferta ubrań, przystępna cena i różnorodność nadruków sprawiły, że możemy powiedzieć z ręką na sercu – Good Choice to naprawdę Dobry Wybór ! ;) Każdy tu znajdzie coś dla siebie. W swojej ofercie posiadają głównie ubrania marki Vesuvio, charakteryzujące się wysoką jakością tkanin, które projektują najlepsi specjaliści. W strojach kolarskich tej marki jeżdżą kolaże Polskiej Kadry Narodowej!


Jak już wcześniej wspomniałam, oferują oni także możliwość zaprojektowania własnego nadruku, co oznacza, że Twoja koszulka będzie jedyna w swoim rodzaju. My zdecydowałyśmy się na białe bokserki, idealne na ostry trening :D Są niepowtarzalne, niezwykle funkcjonalne i bardzo wyjątkowe bo takie…NASZE ;) Widoczne na zdjęciu legginsy również zamówione u nich!


Ich ogromnym atutem jest to, że każdego klienta traktują bardzo indywidualnie. Jeśli masz jakieś uwagi, szukasz czegoś podobnego, coś ci się podoba, a coś innego chciałabyś zmienić – zawsze możesz do nich napisać! Gwarantujemy – zrobią wszystko, żebyś była zadowolona, same się o tym przekonałyśmy :) Jeśli jednak coś pójdzie nie tak, a ubrania które dostałaś nie spełnią Twoich oczekiwań – zawsze masz dwa tygodnie, aby je wymienić lub zwrócić.


Good Choice sportswear to naprawdę Dobry Wybór!