Patronat Medialny - FIWE Międzynarodowe targi branży Fitness & WellnesMiło nam Was poinformować, że zostaliśmy PATRONEM MEDIALNYM tgorocznych Tragów FIWE!


W tamtym roku działo się wiele...W tym będzie jeszcze większe WOW!!! Wiemy ze sprawdzonego źródła. :)

A teraz konkretna treść.

FIWE - Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness to biznesowe wydarzenie organizowane w Warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 12-13 września 2015 roku. Są to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness & wellness w jednym miejscu! Jest to także niesamowita okazja do spotkania reprezentantów tego dynamicznie rozwijającego się sektora, a także przedsiębiorców i inwestorów poszukujących nowych pomysłów na rozpoczęcie biznesu. Całość wydarzenia dopełnią pokazy gości specjalnych targów. Naszymi ambasadorami są: Simeon Panda, Michał Karmowski, Daniel Omielańczuk, Akop Szostak, Sylwia Szostak, Paweł Głuchowski, Mariusz Mróz. Specjalnym wydarzeniem podczas Targów będzie FIWE BODYBUILDING – zawody kulturystyczne, podczas których odbędą się jedyne w Polsce eliminacje do Arnold Classic. Nowością w tym roku będą treningi z gwiazdami powered by Reebok!

FIWE – Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, podczas którego publiczność będzie miała możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych pokazach i treningach, panelach dyskusyjnych i konferencjach. Wydarzenia towarzyszące targom FIWE będą prowadzone przez międzynarodowych prelegentów i specjalistów branży.
W tym roku na FIWE szykujemy sporo nowości, na które z pewnością nie zabraknie miejsca
w warszawskim Expo XXI. Wychodząc naprzeciw wielkiemu zainteresowaniu ze strony wystawców
i odwiedzających, trzykrotnie powiększyliśmy powierzchnię wystawienniczą. Jednocześnie już teraz można zdradzić, że pojawią się trzy nowe strefy tematyczne, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwszą z nich będzie FIWE EXPERTS – platforma biznesowa przeznaczona dla przedsiębiorców, managerów i kadry instruktorskiej z branży fitness & wellness. Będzie ona swoistym kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy. W ramach FIWE EXPERTS obędzie się międzynarodowe spotkanie branży, networking, coaching, warsztaty, konferencje i panele dyskusyjne, które ułatwią nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami. FIWE EXPERTS to jedyna możliwość, żeby uzyskać cenną wiedzę i rady od najlepszych w swoim fachu.

Kolejna strefa to nie lada gratka da miłośników atletycznych sylwetek. FIWE BODYBUILDING to zawody kulturystyczne, podczas których odbędą się jedyne w Polsce eliminacje do Arnold Classic Europe 2015!  Właściciele największych klubów i siłowni zaprezentują swoich najlepszych zawodników, którzy przez lata pracowali nad idealną formą.

Trzecia strefa to coś na czasie dla wszystkich fanów fitnessu i aktywności fizycznej – treningi z master trenerami międzynarodowej sceny fitness powered by Reebok! Poznaj swoją hardość i siłę! Sprawdź swoją kondycję. Tylko na FIWE przygotuj się na wiele aktywności i sprawdzenie się pod względem siły i wytrzymałości! Dodatkowo na scenie głównej odbędą się liczne pokazy, a także treningi z gwiazdami branży fitness. Każdy odwiedzający będzie mógł wziąć udział w treningach prowadzonych przez międzynarodowych instruktorów.

FIWE to doskonałe miejsce i okazja do przedstawienia innowacyjnych rozwiązań, nowości oraz szerokiej gamy produktów i usług sektora fitness i wellness. Jest to także możliwość pozyskania nowych partnerów biznesowych, podpisania kontraktów, a także powiększenia sieci dystrybucyjnej i zapoznania się z ofertą konkurencji. Poza prezentacją produktów oferujemy szkolenia oraz forum branżowe z wyspecjalizowanymi Prelegentami, a także liczne pokazy, szkolenia i treningi.
Zainteresowanie udziałem w Targach FIWE wzrasta z dnia na dzień. Na uczestnictwo w wydarzeniu zdecydowały się znaczące na Polskim rynku firmy:
·  ZŁOTYM SPONSOREM TARGÓW została firma MATMARCO - wyłączny dystrybutor sprzętu firmy PRECOR
· MECENASEM TARGÓW została firma ITPS.A. wyłączny dystrybutor sprzętu marki TECHNOGYM
·   SREBRNYM SPONSOREM TARGÓW została firma HEALTH MED SPORT – wyłączny dystrybutor marki BODYFICIENT w Polsce.
·         PARTNEREM TARGÓW została firma BioTech USA
·         PARTNEREM TARGÓW została firma Apus Sports

Wystawcy Targów FIWE to firmy, które chcą zaprezentować swoje usługi/produkty; zorientowani są na zawiązanie długofalowych relacji z klientami. Są nimi producenci, dystrybutorzy oraz importerzy:
•   sprzętu sportowego, wyposażenia siłowni oraz klubów fitness
•   akcesoriów sportowych, akcesoriów do sportów walki
•   sprzętu CrossFit
•   sprzętu rehabilitacyjnego
•   odzieży treningowej
•   suplementów diety 
•   wyposażenia klubów sportowych
•   urządzeń do odnowy biologicznej
•   saun/łaźni parowych
•   solarium
ODWIEDZAJĄCYMI są inwestorzy oraz deweloperzy, przedsiębiorcy, managerowie, właściciele oraz trenerzy i przedstawiciele:
•   siłowni
•   klubów fitness
•   klubów sportowych
•   klubów Crossfit
•   sklepów sportowych
•   szkół prywatnych oraz państwowych
•   pływalni
•   ośrodków leczniczo-wypoczynkowych i sanatoryjnych
•   dzielnicowych, miejskich i gminnych ośrodków sportu i rekreacji
•   parków rozrywki
•   gabinetów odnowy biologicznej/spa/wellness
•   hoteli

MY TAM BĘDZIEMY! A WY?

Spotkajmy się na FIWE!
Zapraszamy! 12-13.09.2015r. Warszawa, Warszawskie Centrum EXPO XXI
Więcej informacji na: www.fiwe.pl oraz na oficjalnym profilu FIWE na Facebook'u