Survival Race - jeszcze jest okazja na ŚWIETNĄ ZABAWĘ!

Czy wielkie serce wystarczy aby pokonać tor survivalowy?


Według organizatorów Men Expert Survival Race jak najbardziej! Trzeba je wesprzeć tylko odrobiną kondycji i dobrego humoru, a przekroczenie linii mety nie powinno stanowić problemu. Jak sami twierdzą, „tutaj nikt nie biegnie sam”.

Men Expert Survival Race to seria biegów terenowych po największych metropoliach Polski rozgrywających się na dwóch dystansach:  5 i 10 kilometrów. Czekają na nas jeszcze Warszawa, Katowice, Poznań oraz Trójmisto.

Trasy poprowadzą śmiałków przez zakamarki miejskiej dżungli oraz jej mniej uczęszczane tereny. Jednak tutaj niecodzienna nawierzchnia to najmniejsze zmartwienie uczestników. Prawdziwe wyzwanie stanowić będą przeszkody, do których pokonania często przydadzą się pomocne ręce towarzyszy. Nie powinno ich jednak zabraknąć, ponieważ w każdej turze startować będzie blisko 100 survivalowców.
Na uczestników czekają nie tylko niezapomniane wrażenia, ale również ponad ćwierć miliona nagród.

Dla kogo jest przeznaczony ten bieg? Dla każdego kto nie boi się pokonywania własnych słabości. Aby  motywować Was jeszcze zanim staniecie na linii mety organizatorzy zadbali abyście byli zwarci i gotowi. Specjalny program treningowy przygotowany w zależności od waszego zaawansowania oraz celów umożliwi wam pokonanie trasy bez większych problemów. Jeżeli jednak nie lubicie ćwiczyć w  domowym zaciszu to na największych twardzieli czekają zajęcia w wybranych klubach wspierających całe zamieszanie.

Cały cykl wyścigów ma również za zadanie umożliwić start w szczęśliwe dzieciństwo malutkiej Lenie, dla której wszyscy uczestnicy wyścigów będą stawiać milowe kroki. Siła waszych nóg powinna napędzić jej powrót do zdrowia!Więcej o celu charytatywnym oraz wszystkie potrzebne informacje do zostania survivalowcem znajdziecie się za pośrednictwem strony: www.SurvivalRace.pl  Gorąco zachęcamy do podjęcia wyzwania!