"Z sercem dla Gai" - Maraton Zumba&Dance

W ubiegłą sobotę, dokładnie 21 marca, w Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach odbył się Charytatywny Maraton Zumba & Dance pod hasłem "Z sercem dla Gai". Podczas jego trwania zbieranie były fundusze na leczenie chorej na neuroblastomię, Gai Janczyk.


W wydarzeniu wzięło udział ok. 150 uczestników, którzy bawili się podczas 4-godzinnego maratonu. Z pomocą pospieszyli niepowtarzalni instruktorzy zumby, którzy bez namysłu przyłączyli się do akcji i poprowadzili całą imprezę, m.in. Maciej Sarnat, Anna Półtorak, Olga Kowalińska, Marlena Muszyńska, Artur Cieślik i Agnieszka Nowak. 

To był bardzo intensywny maraton, a uczestnicy poza wspaniałą zabawą, "dostali" poczucie ogromnej satysfakcji z pomocy, którą obdarowali małą Gaję. Imprezę zabezpieczała Harcerska Grupa Ratownicza Starachowice z Tomaszem Łebkiem na czele. Dzięki tym wszystkim ludziom, zarówno organizatorom, instruktorom jak i tym, którzy przyszli specjalnie dla Gai – na jej konto wpłynęło dodatkowe 2 tysiące złotych, a jej rodzice przekonali się po raz kolejni, że nie są sami!


Dziewczynka dzielnie walczy z nowotworem złośliwym jakim jest neuroblastoma, jednak potrzebne jest specjalistyczne leczenie w Niemczech lub Włoszech, którego koszt szacowany jest na ponad 600 tys. złotych. W pomoc Gai zaangażowało się całe miasto, a od ponad dwóch miesięcy organizowane są liczne aukcje, zbiórki pieniężne i wydarzenia, które mają pomóc w zebraniu odpowiedniej kwoty.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – odwiedź fanpage „Pomagamy Gai”. 
Zamieszczane są tam aktualne wiadomości dotyczące 
planowanych wydarzeń,  jak i zdrowia Gai!
 https://www.facebook.com/GajaJanczyk?fref=ts 

Pomóżmy Gai wyzdrowieć, tak niewiele trzeba! 

Wystarczy 5 zł od każdego z nas, 
aby dziewczynka mogła podjąć niezbędne leczenie, 
a jej rodzice mogli wreszcie odetchnąć z ulgą. 

https://zrzutka.pl/zycie-malej-wojowniczki-gai-v22mh4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz