Wyzwanie Bikini Body z Kayla – Lato należy do MNIE!

Czyli : „Dlaczego warto ćwiczyć z Kayla Itsines?”

Kayla Itsines to młodziutka Australijka, która w ostatnim czasie podbiła serca kobiet na całym świecie. Wszystko dzięki swojej ciężkiej pracy, wspaniałej sylwetce, przydatnym wskazówkom i efektywności proponowanych przez nią ćwiczeń.

Źródło: www.fb.com
Kayla zawsze dbała o swoje ciało i uprawiała sport. Obecnie chce do tego zmotywować dziewczyny, które nie wierzą w swoje możliwości.

Wydała ona autorski plan treningowy, w którym udowadnia że w ciągu 6-12 tygodniu możemy radykalnie zmienić swoje ciało.

Układając plan treningowy, postanowiła skupić się na tych obszarach ciała, na które kobiety narzekają najczęściej. Niedługo po publikacji okazało się, że przygotowane przez nią ćwiczenia są niezwykle skutecznie, a dzięki nim wiele kobiet osiągnęło wymarzoną sylwetkę.

Kayla podkreśla, że bardzi ważna jest dieta i spożywanie 5 posiłków w ciągu dnia, w tym 3 pełnowartościowych oraz 2 zdrowych przekąsek.

Trening Bikini Body Guide z Kayla Itsines to rewelacyjna propozycja dla osób, które chcą mieć piękne i wysportowane ciało, chcą czuć się dobrze ze sobą i osiągnąć to wszystko w tak naprawdę bardzo krótkim czasie.

Jej plan obejmuje jedynie 3 treningi w tygodniu w połączeniu z codzienną aktywnością (30-40 min biegu, szybkiego spaceru czy jazdy na rowerze). Ważne, by nie zapominać o nieodłącznym elemencie, jakim jest STRETCHING.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Dołącz do WYZWANIA BIKINI BODY z KAYLĄ,
a za 3 miesiące będziesz dumna z siebie jak nigdy dotąd!

  https://www.facebook.com/events/964378183579876


STARTUJEMY 21 lutego!Nadal się zastanawiasz czy warto? 

Zobacz metamorfozy dziewczyn, które podjęły wyzwanie Kayl'i!
M&A

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz